OFERTA

Oferta pracowni skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Głównym celem jest kreowanie przestrzeni niepowtarzalnych i wielofunkcyjnych, nadając im przy tym indywidualny charakter. Istotnym założeniem każdego projektu jest uwzględnianie Państwa potrzeb i oczekiwań, dostosowując projekt do przedstawionych nam wytycznych.

 

Oferta obejmuje:

 

 

PROJEKT ONLINE = OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Istnieje możliwość zamówienia projektu online, realizowanego na terenie całej Polski. Koncepcja może zostać wówczas wykonana w oparciu o przesłane materiały (podkład geodezyjny, rzut działki i domu, zdjęcia), ograniczając kontakt do wiadomości wysyłanych mailem i rozmów telefonicznych, bez konieczności spotkania. Taka forma współpracy umożliwia wykonanie projektu zawierającego wszelkie niezbędne informacje i wytyczne, niezależnie od miejsca zamieszkania klienta. Przesłany przez nas formularz ułatwi określenie Państwa oczekiwań, stanowiących podstawę dla dalszych prac projektowych. Zgromadzone dane pozwolą ustalić stylistykę ogrodu, strefy funkcjonalne, elementy małej architektury oraz materiały i kolorystykę całego założenia, a co za tym idzie przystąpienie do opracowania koncepcji. Projekt online cechuje niższa cena niż w przypadku standardowego projektu. Ponadto takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie profesjonalnego projektu bez konieczności wychodzenia z domu, co bez wątpienia stanowi dużą oszczędność czasu.

 

PROJEKT

Szczegółowość projektu uzależniona jest od Państwa oczekiwań. Standardowy zakres (rzut koncepcyjny, schemat funkcjonalny, wizualizacje poglądowe) może być poszerzony odpowiednio o schemat oświetlenia, projekt nawierzchni, projekt ogrodzenia, projekt nasadzeń, projekt elementów małej architektury, opracowanie detali, perspektywy całości, wizualizacje (ujęcia w dzień i w nocy, uwzględniając zaprojektowane oświetlenie), animację – wirtualny spacer po zagospodarowanym terenie / ogrodzie. Wycena projektu będzie ustalana indywidualnie (uwzględniając wielkość działki i stopień skomplikowania opracowania), dostosowując się przy tym do Państwa wymagań i modyfikując zakres pracy.

 

 

 

PROCES PROJEKTOWY

 

 

5
Spotkanie z Inwestorem w celu ustalenia szczegółów projektu oraz poznania oczekiwań i wytycznych. Wykonanie inwentaryzacji terenu oraz dokumentacji fotograficznej.

 

   

Przedstawienie wstępnej koncepcji zagospodarowania w wersji elektronicznej. Rozmowa z inwestorem odnośnie ewentualnych zmian, jakie należy nanieść w projekcie

 

 

  Dokonanie poprawek w przedstawionej koncepcji oraz zatwierdzenie zmian przez Inwestora. Uszczegółowienie oraz przygotowanie projektu do przekazania.

 

  Przekazanie projektu w wersji elektronicznej i drukowanej, zawierającego informacje niezbędne do realizacji ogrodu (rysunki techniczne, opisy, animacje oraz  wizualizacje).

 

  Realizacja ogrodu na podstawie przygotowanego projektu. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z usług firm wykonawczych, współpracujących z  pracownią.